Центр танца и фитнеса «Виктория-денс» ― это первый в Чернигове центр для комплексного занятия танцами и фитнесом всей семьи, с набором сопутствующих услуг и товаров, с доступным уровнем цен и максимально приближенным к европейскому качеством сервиса.

Центр «Виктория-денс» обьединил: спортивные бальные, восточные, современные танцы, фитнес, спортивную аэробику, йогу, хаду, постановку первого свадебного танца, магазин танцевальной обуви и одежды «Все для танца», массажный кабинет.

Запрошуємо на тренування з РУКОПАШНОГО БОЮ

0

Заняття рукопашним боєм один з найкращих способів тренування, а також, удосконалення тіла та сильного духу. Людина, займаючись єдиноборствами, розвиває в себе витривалість, гнучкість, координацію та рівновагу, іншими словами, відбувається гармонійне зростання особистості . У центрі здорового способу життя “Level Up” Ви можете навчитися цьому мистецтву.

Запрошуємо до нас на тренування з РУКОПАШНОГО БОЮ, які доступні для дорослих і дітей. Заняття проходитимуть у комфортному залі в філії за адресою вул. Незалежності, 10. Тренування проводитиме тренер Березан Дмитро Володимирович. Має чимало відзнак у своїй галузі: Майстер спорту України, чемпіон України з рукопашного бою, чемпіон України з кікбоксингу, чемпіон України з військово-спортивного багатоборства, призер чемпіонатів світу.

Share |

Оставить комментарий

Яндекс цитирования