Центр танца и фитнеса «Виктория-денс» ― это первый в Чернигове центр для комплексного занятия танцами и фитнесом всей семьи, с набором сопутствующих услуг и товаров, с доступным уровнем цен и максимально приближенным к европейскому качеством сервиса.

Центр «Виктория-денс» обьединил: спортивные бальные, восточные, современные танцы, фитнес, спортивную аэробику, йогу, хаду, постановку первого свадебного танца, магазин танцевальной обуви и одежды «Все для танца», массажный кабинет.

Віденський бал вдруге завітає до Чернігова

0

25 грудня в приміщенні Обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка пройде Другий Віденський бал у місті Чернігові в рамках благодійної акції «Подаруй дитині казку».

В минулому році благодійна акція допомогла танцювальному колективу «Мрія» Чернігівської школи-інтернату ім. Ю.М. Коцюбинського. Були пошиті костюми та обладнаний зал для тренувань. Концертна програма балу включала в себе виступи народної артистки України Людмили Роговець під музичний супровід оркестру Дашковського, виступи провідних танцювальних колективів міста, показовий виступ зірок шоу «Танцюю для тебе» Евгенії Колісниченко та Олександра Охріменко.

На аукціоні дитячих робіт найдорожча картина знайшла свого власника за 2 000 грн. Відбувся майстер – клас від вищезгаданих Евгенії Колісниченко та Олександра Охріменко. Спеціальним гостем програми був чемпіон світу з бальних танців Ярослав Перепеча.

Цього року допомога буде направлена на закупівлю меблів для дитячого відділення Обласного туберкульозного диспансеру.

На балу гості матимуть змогу поринути в чарівний світ віденських балів, танцювати під супровід оркестру, спілкуватись у невимушеній, проте елегантній та вишуканій атмосфері заходу.

Також відбудеться благодійний аукціон прекрасних полотен чернігівських майстрів пензля.

Для тих, хто або підзабув, або бажає навчитись вальсувати протягом місяця є можливість відвідувати заняття справжніх майстрів танцю у Школі бального спортивного та східного танцю «Вікторія» за дуже помірними ціни. Подробиці за тел. 099-30-80-900. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у заході: відпочити у світі елегантності та краси, й допомогти дитячому відділенню.

Організаторами акції виступають Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної організації «Студентська республіка» та Клуб спортивного бального і східного танцю «Вікторія».

Для присутніх на заході буде обов’язковим дотримання наступних правил:

  1. Час прибуття на бал з 19:30. Офіційна церемонія відкриття балу о 20:00. Спізнення на офіційну церемонію Балу ―  прояв неповаги до організаторів і почесних гостей балу.
  2. Дресс-код  для пані: вечірня сукня повної довжини.

Дресс-код  для кавалера: фрак, смокінг або темний діловий костюм з метеликом.

  1. Гості прибувають на авто. Авто зупиняється перед червоною килимковою доріжкою, яка веде до центрального входу;
  2. При вході до бальної зали слід відключити мобільні телефони та зняти навушники. Користування мобільними телефонами в бальній залі заборонено!
  3. На балу вітається галантність, ввічливість, чемність, суворе дотримання правил етикету.
  4. Кавалеру, який прийняв запрошення на бал, рекомендовано приймати участь в танцювальній програмі.
  5. Всім учасникам балу необхідно виконувати вимоги Головного Балетмейстера і Конферансьє.
  6. На балу важливо не тільки гарно танцювати, але також граціозно ходити і стояти. Не слід притулятися до стін і колон. Кавалерам не варто тримати руки в кишенях.
  7. Розбіжності, що виникають між  джентльменами, треба залагоджувати за межами бальної зали.
  8. Після закінчення вечора, кавалер  проводить свою пані додому.

Деталі за тел. 93-52-93, 050-169-19-80

Місця продажу запрошень на II Віденський бал у Чернігові

1. Центр танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія-денс», вул. Шевченко 11
2. Каси продажу квитків Обласного музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка
3. «Шоколадний світ», цокольний поверх ТРК «Мегацентр», біля входу в Екомаркет
4. За тел. 93-52-93, 603-226, 050-169-19-80, 093-479-16-88

Благодійний внесок 150 грн на одну особу

Share |

Оставить комментарий

Яндекс цитирования