Центр танца и фитнеса «Виктория-денс» ― это первый в Чернигове центр для комплексного занятия танцами и фитнесом всей семьи, с набором сопутствующих услуг и товаров, с доступным уровнем цен и максимально приближенным к европейскому качеством сервиса.

Центр «Виктория-денс» обьединил: спортивные бальные, восточные, современные танцы, фитнес, спортивную аэробику, йогу, хаду, постановку первого свадебного танца, магазин танцевальной обуви и одежды «Все для танца», массажный кабинет.

Ось і відбувся Перший Благодійний Віденський Бал в Чернігові!

0

Ані дощова погода, ані мінусова температура, не змогли зіпсувати святкого настрою учасників балу та урочистої атмосфери Першого Благодійного Віденського Балу в м. Чернігові, що відбувався 25 грудня.

Ані дощова погода, ані мінусова температура, не змогли зіпсувати святкого настрою учасників балу та урочистої атмосфери заходу.

Курсанти у парадній формі, що зустрічали гостей; жінки у розкішних бальних сукнях, схожі на зграї різнокольорових пташок; чоловіки при повному параді: з «метеликами» замість традиційних краваток; стенди з роботами переможців конкурсу «Світ очима дитини» —  ось що представляв собою Обласний музично – драматичний театр імені Т.Г.Шевченка 25 грудня, починаючи з 19-ої години.

Та це був лише початок, бо на усіх присутніх чекало ще багато подій та несподіванок, а приємних, чи не дуже – судити безпосередньо їм.

Рівно о 20.00 стартувала концертна програма балу, котра включала в себе виступи народної артистки України Людмили Роговець під музичний супровід оркестру Дашковського, виступи провідних танцювальних колективів міста, показовий виступ зірок шоу «Танцюю для тебе» Евгенії Колісниченко та Олександра Охріменко, а також, безпосередньо, новорічний номер – сюрприз від колективу «Мрія» -  вихованців школи – інтернату ім. Ю.М.Коцюбинського.

Звісно ж, не обійшлося від вітального слова організаторів – Дениса та Андрія Склярця, Антона Приходько та Олександра Щерби, а також спеціального гостя програми чемпіона світу з бальних танців Ярослава Перепечі.

Багато було сказано, та кожен зокрема наголосив на благодійній направленості бала і подякував присутнім за свій внесок у допомогу дітям.

Окремо необхідно  зазначити високу оцінку хореографічної майстерності дітей школи – інтернату з боку Ярослава Перепечі, котрий зізнався, що по народженню являються саме чернігівцем, і виразив впевненість у тому, що наступні світові та міжнародні чемпіони світу з бальних танців будуть також з нашого міста.

Фінальним аккордом концертної програми став аукціон дитячих робіт.

Початкова ціна кожного лоту дорівнювала ста гривням, але завдяки небайдужості до чужої долі та бажанню допомогти дітям з  боку присутніх, ціна за одиницю дісталася навіть двох тисяч гривень! Ось такі бувають передноворічні дива.

Далі учасників попрохали перемістится у фоє другого поверху, де розпочався танцювальний відділ балу.

І відкривав його виступ дебютантів, після якого усі бажаючі змогли взяти участь у майстер – класі від вже вищезгаданих Евгенії Колісниченко та Олександра Охріменко.

Також увагу привернув до себе спеціально  замовлений 2-кілограмовий святковий торт, спробувати який мали нагоду усі бажаючі.

Вальси, повороти, шампанське, ввічлива та скоординована обслуга —  важко описати враження від Віденського балу, на ньому необхідно побувати самому.

Дійсно, як і було обіцяно організаторами – ВАТ «Базис», ЧО ВМГО «Студентська республіка» і клубом спортивного бального та східного танців «Вікторія»( з грудня 2010 року Центр танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія-денс»), ця подія стала поштовхом як до переходу культурних заходів міста на новий рівень, так і до розвитку благодійництва серед чернігівців.

Катерина Батрак

Share |

Оставить комментарий

Яндекс цитирования