Центр танца и фитнеса «Виктория-денс» ― это первый в Чернигове центр для комплексного занятия танцами и фитнесом всей семьи, с набором сопутствующих услуг и товаров, с доступным уровнем цен и максимально приближенным к европейскому качеством сервиса.

Центр «Виктория-денс» обьединил: спортивные бальные, восточные, современные танцы, фитнес, спортивную аэробику, йогу, хаду, постановку первого свадебного танца, магазин танцевальной обуви и одежды «Все для танца», массажный кабинет.

Центр “Вікторія-денс” готуватиме 11 пар для проекту “Танець мрії”

0

У Чернігові розпочали підготовку до проекту «Танець мрії». Про це під час прес-конференції повідомила ініціатор та організатор проекту Оксана Тунік-Фриз. Також разом з нею про проект розповідав Денис Склярець.

Як повідомила Тунік-Фриз, метою цьогорічного проекту „Танець мрії” є зібрати кошти для пам’ятника Почесному громадянину Чернігова Любомиру Боднаруку, а також придбати комп’ютери для міської бібліотечної системи.

Учасниками виступатимуть бізнесмени, депутати, митці, журналісти, лікарі, освітяни, спортсмени, студенти та громадські діячі. Всього очікується біля 20 учасників. Для частини заняття вже почалися, інші почнуть з цього тижня. Вони займатимуться двічі на тиждень з професійними танцюристами, а в разі потреби – і частіше.

Денис Склярець

Основне навантаження з підготовки учасників, а це 11 пар, взяв на себе Центр танцю, фітнесу та дозвілля “Вікторія-денс”. Його керівник Денис Склярець розповів, що цьогорічний проект матиме сюжетну лінію, яка буде проходити у всіх танцях.

Головний режисер заходу Олександр Норов роздав присутнім на прес-конференції жінкам квіти з нагоди  8 березня.

Наприкінці прес-конфернції всі учасники були запрошені відвідати величезний торт з надписом “Танець мрії”.

Сам концерт відбудеться 29 квітня 2011 року в Музично-драматичному театрі ім. Шевченка.

Квитки коштуватимуть від 35 до 150 гривень.

Share |

Оставить комментарий

Яндекс цитирования