Центр танца и фитнеса «Виктория-денс» ― это первый в Чернигове центр для комплексного занятия танцами и фитнесом всей семьи, с набором сопутствующих услуг и товаров, с доступным уровнем цен и максимально приближенным к европейскому качеством сервиса.

Центр «Виктория-денс» обьединил: спортивные бальные, восточные, современные танцы, фитнес, спортивную аэробику, йогу, хаду, постановку первого свадебного танца, магазин танцевальной обуви и одежды «Все для танца», массажный кабинет.

Благодійний проект «Подаруй дитині казку»

0

Проект був започаткований у 2008 році. Для допомоги дітям використовувались кошти, що були зібрані студентами у ВНЗ міста та області, також по місту Чернігову ходили волонтери і збирали кошти. Дуже важливо відмітити, що комерційна структура ВАТ «Базис» з самого початку допомагала організаторам проекту і також розташовувала скриньки для збору коштів.

Цілю першого року акції була допомога дитячому будинку-розподільнику «Надія». Для цього був організований збір коштів по вишах та місту Чернігову. Фінальною подією акції було проведення музично-танцювального шоу у міському палаці культури. В результаті проведення акції всім вихованцям «Надії» було закуплено зимовий одяг, а їх на той час було 46 дітей. А також до дня Святого Миколая дітям подарували іграшки, канцелярію та фрукти.

У 2009 в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка – провели Перший Віденський бал у Чернігові. Даний захід проводився з метою збору коштів на аукціоні для обладнання хореографічного залу вихованців танцювального колективу «Мрія», що діяв при школі-інтернаті ім. Ю. Коцюбинського.

Такий захід був проведений відповідно до віденських традицій проведення балів.

Це передбачало: особливі умови одягу (чоловіки – фрак, костюм та обов’язково метелик, жінки ж мали бути вдягненими у вечірню сукню повної довжини.), також традиційним для віденського балу є живий оркестр та опера – що й було в Чернігові. Також були запрошені учасники шоу «Танцюю для тебе» та чемпіон світу з бальних танців. Гості виступили на сцені, а також провели майстер-клас з відвідувачами балу. Звичайно танцювальна частина балу відкривалась танцем дебютантів.

На бал були запрошені бізнесмени та політики міста, СМІ, на балу була присутня знімальна група телеканалу «1+1», що пізніше показала даний бал на національному телебаченні.

Невід’ємною частиною будь-якого балу є благодійний аукціон. Такий аукціон також був проведений. Лотами були дитячі ручні роботи. Шедевром була картина намальована молодою художницею, що у підсумку була продана за 2000 грн.

Завершенням балу став чарівний фуршет з напоями та закусками, де родзинкою став неймовірний святковий торт.

Підведення підсумків Першого Віденського балу в Чернігова, що проходив 25 грудня 2009 року стало відкриття хореографічного залу для дітей-сиріт у школі-інтернат ім. Ю. Коцюбинського у березні 2010 року. Зал був обладнаний дзеркалами та матами, також був проведений ремонт зали та придбано музичний центр.

Метою благодійної акції «Подаруй дитині казку» в 2010 році була допомога дитячому відділенню Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру, а саме: закупівля необхідних меблів.

Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер лікує дітей віком до 18 років. Ці діти в основному з не благополучних сімей, сімей де батьки алкоголе або нарко залежні. Діти можуть проводити в диспансері від 3 до 10 місяців.

Були встановлені скринькі в ВНЗ та закладах харчування Чернігова, а також проведено Другий Віденський бал, родзинкою якого був мюзикл «Сніжна королева», підготовлений Центром танцю «Вікторія-Денс» спільно з військово-музичним центром СВ ЗСУ, та проведення майстер-класу від призерів чемпіонатів Європи та Світу Олександр Кравчук і Олеся Грецко. На балу відбувся благодійний аукціон картин Чернігівських художників, за сприяння Чернігівської обласної організації Національної Спілки художників України. Загальна сума, отримана з аукціону становила 12 350 грн.,  за допомогою скриньок було зібрано 1386 грн.

За ці кошти було закуплено необхідну кількість ліжок з матрацами, а також ковдри на все відділення.

В цьому році IV Благодійна акція “Подаруй дитині казку” візьме свій старт 1 листопада. Вона буде реалізовуватись у двох напрямках: збір коштів у скриньки, які будуть встановлені в торгових точках партнерів, та проведення ІІІ Віденського балу в Чернігові.

В програма балу передбачає:

  • Концертна програма (опера і бальні танці)
  • Благодійний аукціон картин професійних художників
  • Виступ дебютантів
  • Танцювальна програма для учасників балу
  • Фуршет
  • Майстер-клас від провідних танцюристів України
  • Музичний супровід камерного симфонічного оркестру Військово-музичного центру

Цього річна ціль акції продовжує початі справи минулого року, а саме допомога дитячому відділенню Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру, адже в них ще є низка не вирішених питань: закупівля медичного обладнання для діагностики і лікування туберкульозу, обладнання дитячої кімнати, закупівля меблів та виконання поточного та капітального ремонтів.

Share |

Оставить комментарий

Яндекс цитирования